Косметичні процедури в сауні та лазні

Де ще можна чудово провести час, одночасно відпочивати, відновлювати здоров’я, позбавлятися зайвих кілограмів та займатися косметичними процедурами? Звичайно, у сауні чи у лазні. Тут створено ідеальні умови для піклування про свою красу. Розпарена шкіра як губка вбирає всі вітаміни та корисні речовини, отримані з масок та кремів.

Жоден жіночий журнал не оминає питання косметичних процедур у сауні, розміщуючи на своїх сторінках масу корисних порад та косметичних рецептів.

Отже, шкіра вже розпарена і можна приступати до її очищення.
Як скраб для тіла ідеально підходить кавова гуща, змішана з розпареним геркулесом. Якщо жирна шкіра, то в скраб потрібно додати 1ч ложку солі дрібного помелу. Суха шкіра трепетно ​​відноситься до чищення, і в цьому випадку геркулес варто замінити оливковою олією.

Після очищення шкіри можна нанести живильну маску. Для приготування маски можуть підійти фрукти, овочі, кисломолочні продукти. Жіночий журнал рекомендує для сауни вибрати маску із кисломолочних продуктів. Це може бути маска з сиру та сметани або приготована на основі молока, вівсяних пластівців, яєчного жовтка та оливкової олії. Позбутися зморшок допоможе маска з відвареної картоплі, яєчного жовтка та молока. Склад повинен мати консистенцію густої сметани. Дуже корисні та поживні фруктово-овочеві маски. Відмінним варіантом будуть маски з огірка, гарбуза, помідора, полуниці, яблук та чорної смородини. Для тіла підійде свіжий кефір, він добре зволожує шкіру.

Косметичні процедури робляться до і після відвідин парної, в самій парній не варто цим займатися.

Не завадило б зайнятися загрубілими місцями на ліктях та стопах. Пом’якшити їх допоможе склад, до якого входить мед і лимон.
До банних процедур варто включити турботу про волосся. Ополіскування трав’яними відварами піде їм на користь, а ось тут баня під Києвом 

Світлому волоссю підійде відвар з ромашки, жирним – склад з липи, календули, деревію і звіробою, сухим потрібен настій липи.
До речі, трав’яні настої корисні не лише для волосся. Організм під час лазневих процедур втрачає багато вологи, яку необхідно заповнити. Жіночий журнал радить зробити настій з м’яти, чебрецю, смородини і меліси.

Поєднання сауни та косметичних процедур, це той самий варіант, коли поєднують приємне з корисним. Навіть дивно, скільки енергії, здоров’я та краси дарують нам такі прості засоби, як сауна та домашня косметика.